ZRÓB PREZENT BLISKIEJ OSOBIEKarty podarunkowe PRO-ESTETICA to sposób na idealny prezent.

Czy wiesz, o czym marzy Twoja najlepsza przyjaciółka? A szef o wyrafinowanym guście? Lub przyszła żona brata? Urodziny, rocznica, ukończenie studiów, ślub, święto, podarunek dla ukochanej osoby lub sposób na powiedzenie komuś „dziękuję” – nasze karty podarunkowe to pomysł na prezent z każdej okazji.

Uniwersalny prezent firmowy, z którego każdy będzie zadowolony.

Karty podarunkowe to również doskonałe – proste i elastyczne rozwiązanie biznesowe. To oryginalny prezent dla kontrahentów, klientów i współpracowników i uniwersalny sposób na podziękowanie za współpracę. Karta podarunkowa PRO-ESTETICA sprawdzi się idealnie jako premia czy nagroda, jest skuteczną formą motywowania pozapłacowego i premiowania pracowników. Idealna z okazji święta czy jubileuszu, wpisuje się w etykietę biznesową i jednocześnie pozostaje nietuzinkowym prezentem. Umożliwia efektywne wykorzystanie Funduszu Świadczeń Socjalnych. Istnieje dodatkowo możliwość personalizowanie kart według potrzeb danej firmy.

Proponujemy karty podarunkowe wartościowe o nominałach: 100, 200 i 300 zł, do wykorzystania na usługi w PRO-ESTETICA. Karty w eleganckim etui, można otrzymać w formie fizycznej, wysyłane pocztą, jak również w formie maila lub odebrać osobiście w gabinecie. Karta jest ważna przez 6 miesięcy od momentu zakupu.
http://pro-estetica.pl/wp-content/uploads/2016/10/box_prawa.png

Zamów kartę podarunkową już teraz!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz.

Karty wysyłamy w oddzielnym etui każda. Koszt wysyłki to 20PLN. Zamówienia powyżej 400 PLN realizujemy bez dodatkowych opłat.


Wszelkie prawa zastrzeżone - PRO-ESTETICA © 2016. PRO-ESTETICA